Příběh

Skvělý hrdina, Sabreman je znovu zpět, se svojí helmou na správném místě (tedy na hlavě), nyní zdolávající zakletá místa při bloudění v temném hradu Knight Lore, aby našel starého čaroděje, který je jedinou osobou, která ho může vysvobodit ze smrtelného prokletí.

Starý čaroděj - Melkhior - je jako jiní (herní) čarodějové - nastavuje pasti, aby se ujistil, že ti, kteří se k němu a z toho dostanou, jsou toho hodni.
 
Ve dne je Sabreman sám sebou, ale v noci se mění na vlkodlaka. V každém stavu může být stižen náhlou smrtí, způsobenou rozličnými předměty, tvory a okolnostmi.

Sabreman nosí prokletí vlkodlaka a jediná cesta jak zlomit toto kouzlo je nalézt několik předmětů a vhodit je ve správném pořadí do čarodějova hrnce. Toto musí zvládnout během čtyřiceti dní a čtyřicet nocí, jinak se prokletí stane trvalým.
V každé komnatě je třeba objevit postup, jakým se Sabreman dostane k různým předmětům, které mohou být sebrány či dalším dveřím. Kromě jeho inteligence mu občas pomohou duchové, tajemně se pohybující předměty apod.


 

 


zpět na titulní stranu


reklama na mé další weby