Rady do hry

Do kotle je třeba hodit 14 předmětů. Na výsledek hry nemá vliv, kolik místností v hradu navštívíte (neověřeno). Ian Pullen.

Čaroděj nesnáší Sabremana v jeho vlkodlačí podobě, takže tak nikdy nevstupujte do jeho komnaty, sic vás stihne rychlá smrt (hvězdičky nad kotlem). Stejně tak skákající koule jdou po vlkodlakovi (lycanthropic persona), jako vosa na med, ale nesnáší Sabremana i v jeho lidské podobě. Při vstupu do některých místností je proto správné načasování otázkou života a smrti.

Pořadí věcí, které je nutné hodit do kotle (7 věcí) - neověřeno 
Bottle, Sphere, Chalice, Bottle, Diamond, Sphere, Poison, Boot, Cup, Diamond, Poison, Boot, Chalice, Cup. 

Pokud probíhá přeměna Sabremana na vlkodlaka nebo naopak, snažte se nebýt na pohybujícím se předmětu nebo v dosahu náhodně pohybujícího se nebezpečí (všechny medůzky, některé skákající koule).

Na začátku je nutné zjistit, co čaroděj potřebuje, věc se zjevuje nad jeho kotlem.

Cestou sbírejte vždy maximum věcí (3ks) a odkládejte je v okolí čarodějovo komnaty. Platí limit 2 položených věcí v jedné komnatě.

Pokud pod sebe dáváte předmět, aby se dala překonat určitá překážka, předmět je možné těsně před skokem sebrat, takže o něj nepřijdete.

Všechny stráže chodí po přesných trasách, trasu změní pouze pokud narazí na nějaký předmět (truhla, stůl...).

Pokud stráž hlídá bránu, je možné se "nalepit" až na bránu a počkat do otevření brány, nebo položit pod sebe nějaký předmět a bránu přeskočit.

Některé předměty je možné šoupnout po položených předmětech a dosáhnout tak výše, dále, lépěji...

Nedotýkejte se ozdobných chrličů.

Pokud chcete skočit dále, podržte klávesu pro skok.

Pokud máte pocit, že zde něco chybí napište mi, rád doplním...

 


zpět na titulní stranu


reklama na mé další weby